Crazy Loop - Dan Balan Forum

Polskie Forum Crazy Loop'a i Dana Balana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-08-17 21:52:17

oliwia

Debiutant http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_0.png

Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 7

Ksiażki do szkoły - szukam

Hello! Witam wszystkich serdecznie. Liczę trochę że podpowiecie mi gdzie kupić książki, a dokładniej takie podręczniki do liceum . Niestety u mnie na wsi nie ma, byłam tez na kilku kiermaszach, ale próżno szukać. Rodzice na razie nie zgadzają się żebym zamówiła przez internet. No ale czas leci, rok szkolny za pasem, więc pewnie niedługo się ugną. Może ktoś z Was miałaby na odsprzedanie? Nie chce nowych, bo przecież nie muszą być w stanie idealnym żeby się z nich uczyć, a poza tym książki to spory wydatek, a ja chciałabym oszczędzić. Możecie podać np. jakieś namiary na antykwariaty czy coś? Jakieś serwisy gdzie ludzie wystawiają książki, no nie wiem, coś w tym kierunku, niekoniecznie chodzi mi o nówki sztuki. Szukam matematyki - "Poznać, zrozumieć oraz książek z bilologii o nazwie "Biologia. Po prostu". Autorzy tego pierwszego: Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk, a biologii Karolina Archacka, Rafał Archacki, Krzysztof Spalik, Joanna Stocka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa www.hotels-world.pl Проживание Эспоо Ubytování Puné