Crazy Loop - Dan Balan Forum

Polskie Forum Crazy Loop'a i Dana Balana

  • Index
  •  » Nasz Dan
  •  » Co robisz jak usłyszysz Dana w radiu, zobaczysz jego new fot w necie?

#1 2011-07-27 18:11:21

 dama290

Dan Fan http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_1.png

36446333
Skąd: tam gdzie jest Dan;D
Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 101
Wiek:: 14
Ulubiona piosenka Dana:: wszystkie są świetne
WWW

Co robisz jak usłyszysz Dana w radiu, zobaczysz jego new fot w necie?

heh:) tak w tym wątku chce was się spytać co robicie, jak reagujecie jak Dan leci w radiu, słyszycie gdzieś jego głos, widzicie jego nowe foty, zobaczyliście jego świeżą piosenkę lub teledysk itd.
ja dostaje powera i mi zaczyna odwalać a przy tym wszystkim dostaje białej gorączki z podniecenia:)

a wy?

pozdrawiam dama29

Ostatnio edytowany przez dama290 (2011-07-27 18:14:28)


nie szukaj kogoś z kim możesz być.....lecz kogoś bez kogo nie możesz żyć.......<3<3<3...

http://images4.fanpop.com/image/photos/20300000/x_9e26c1db-jpg0bb739493fff-jpgx_614efdf0-jpgx_a3f8fa16-jpgx_80aad3a7-jpgx_9863d92b-jpgx_6dc48663-jpg-dan-balan-crazy-loop-20341252-604-279.jpg

Offline

 

#2 2013-08-16 14:06:38

Danulka

Administrator http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 397
WWW

Re: Co robisz jak usłyszysz Dana w radiu, zobaczysz jego new fot w necie?

Ciesze się kiedy słyszę Dana w radiu Miło usłyszeć jednego ze swoich ulubionych piosenkarzy, tym bardziej, że należy do grupy tych, których raczej za często w naszych stacjach radiowych nie słychać

W sumie nie wiem dlaczego Dan bardziej nie promuje swojej kariery . Sądzę, że gdyby jego piosenki częściej grały w radiu miałby w Polsce znacznie więcej fanów. A tak wiemy o jego twórczości praktycznie my - fani pamiętający go z O-Zone lub nieliczna grupka nowych osób, które zainteresowały się nim, kiedy już prowadził swoją karierę solo. Ciągle mam wrażenie, że Dan niby zajmuje się muzyką, ale brakuje mu chęci, żeby bardziej się wypromować. To trochę takie komponowanie do szuflady. Jakieś piosenki co raz słyszymy, ale nie widać tu takiego rozmachu, z jakim grają inne, znane gwiazdy. Albo Danowi odpowiada taki cichy styl być artystą, albo nie ma już chęci do takiego rozgłosu, jaki otaczał go w czasach O-Zone.

A co jak widzę zdjęcia Dana - cóż, po prostu je oglądam. Kiedyś się nim zachwycałam, ale teraz zachwycam się już tylko moim mężem

Danulka

Offline

 

#3 2013-08-16 16:09:01

 Dracool'ca Balan

Moderator  http://pun.pl/rangi/Multi-Shape/%5bg5%5dstars/%5bg5%5dstars_5.png

4445327
Skąd: Transylvania/Amityville :)
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 6196
Wiek:: 21 lat
Ulubiona piosenka Dana:: "Płatki łez" oraz "Do jutra"
WWW

Re: Co robisz jak usłyszysz Dana w radiu, zobaczysz jego new fot w necie?

Ja nie słucham radia ... Ale wydaje mi się, że Dana piosenek w radiu nie grają No może na jakichś Eskach czy czymś takim Ale ja teraz słucham innej muzy,takiej której w radio nie puszczają więc wszelkie odbiorniki radiowo-telewizyjne poszły u mnie w odstawkę

Na zdjęcia Dana też już nie reaguje ślinotokiem Nie te czasy

Danulka napisał:

A co jak widzę zdjęcia Dana - cóż, po prostu je oglądam. Kiedyś się nim zachwycałam, ale teraz zachwycam się już tylko moim mężem

PS. Wow. Danulka, gratuluje męża w takim razie, wszystkiego dobrego


...:::"Darkness falls across the land. The midnite hour is close at hand. Creatures crawl in search of blood ... Must stand and face the hounds of hell and rot inside a corpse's shell ... And though you fight to stay alive. Your body starts to shiver. For no mere mortal can resist. The evil of the THRILLER!":::...

King of Pop - Michael Jackson's "Thriller", text performed by Vincent Price.

Offline

 
  • Index
  •  » Nasz Dan
  •  » Co robisz jak usłyszysz Dana w radiu, zobaczysz jego new fot w necie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Объединенная Республика Танзания Folly Guest House cottage Hotels Castiadas Ξενοδοχεία Uelzen